Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Akceptuję pliki cookies
Content

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS - USŁUGI DEKARSKIE

 
 
 
 
DEKARZE
Wybierz sprawdzoną|Ekipę Dekarską »
 
WSPÓŁPRACA
Dołącz do naszych Partnerów »
 
DOKUMENTY
Pobierz Certyfikaty, Gwarancje|Aprobaty Techniczne »
 
CENNIK
Cennik i Promocje dla Ciebie|Sprawdź Teraz »
 
 
NEWSLETTER

Zgadzam się z Polityką Prywatności

 
 
SONDA
Jakie pokrycie dachowe najlepiej wybrać ?
 
 
WIZYTY

Wizyt dzisiaj [18-07-2024]: 84
Wizyt ogółem: 2754462
---------------------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

wielkość tekstu: A A A

Dachówki Ceramiczne

Drogi Kliencie,

Dachówki ceramiczne doskonale sprawdzają się tam, gdzie pokryciom stawia się szczególnie wysokie wymagania. Szeroka gama modeli i kolorów umożliwia dobranie odpowiedniej dachówki do charakteru Twojego domu, jego architektury, lokalizacji, koloru elewacji czy ogrodzenia.

Duża trwałość, wysoka odporność na silne i długotrwałe działanie słońca, śniegu, mrozu lub deszczu, to główne zalety dachówki ceramicznej. Ważne jest również to, że dachówka ceramiczna jest materiałem niepalnym. Dach pokryty dachówką tego typu dachówką gwarantuje Ci zdrowe i naturalne budownictwo.

 
  • BRAAS

    Firma BRAAS w Polsce istnieje od 1993 roku. Od 20 lat jesteśmy w czołówce producentów pokryć dachowych. Marka BRAAS jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku materiałów budowlanych. Dokładamy wszelkich starań, aby nie stracić zdobytego zaufania naszych klientów.

  • ROBEN

    Firma Roben to rodzinny koncern produkujący ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Powstały one w połowie XIX w. fryzyjskie cegielnie dały początek dzisiejszej sieci fabryk w Europie i Ameryce. W roku 1995 w skład firmy o tak bogatej tradycji weszły zakłady w Środzie Śląskiej. To wlaśnie tu powstała największa i najnowocześniejsza w Europie dachowczarnia Roben.

  • TONDACH

    Firma Tondach pierwszą cegielnię w Gleinstätten wybudowała już w roku 1881. Dzięki  poprawiającej się jakości wyrobów zakładu, które były produkowane zawsze z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, było możliwe  wybudowanie kolejnych zakładów produkcyjnych. Obecnie do koncernu noszącego nazwę TONDACH Gleinstätten należą cztery zakłady.

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt i wykonanie:   [silnik Quick.Cms]