Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Akceptuję pliki cookies
Content

SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS - USŁUGI DEKARSKIE

 
 
 
 
DEKARZE
Wybierz sprawdzoną|Ekipę Dekarską »
 
WSPÓŁPRACA
Dołącz do naszych Partnerów »
 
DOKUMENTY
Pobierz Certyfikaty, Gwarancje|Aprobaty Techniczne »
 
CENNIK
Cennik i Promocje dla Ciebie|Sprawdź Teraz »
 
 
NEWSLETTER

Zgadzam się z Polityką Prywatności

 
 
SONDA
Jakie pokrycie dachowe najlepiej wybrać ?
 
 
WIZYTY

Wizyt dzisiaj [30-04-2016]: 198
Wizyt ogółem: 236900
---------------------------------------------------------
Przeglądających stronę: 6

wielkość tekstu: A A A

BlachoDachówki

Drogi Kliencie,

Dachówki blaszane (blachodachówki) należą do najczęściej stosowanych pokryć dachowych w budynkach mieszkalnych, sakralnych oraz użyteczności publicznej. W pełni zautomatyzowany proces produkcji umożliwia cięcie blachy na żądaną długość, umożliwiając tym samym realizacje najbardziej nietypowych zamówień, przy jednoczesnym ograniczeniu ilości odpadów.

Oferujemy ci sprawdzone blachodachówki, renomowanej firmy BlachoTrapez w kilkunastu kolorach z powłoką poliestrową: Pladur® Eco Protect ThyssenKrupp; Aluminium; Colorcoat HPS2000® Ultra. Atutem Twojej dachówki blaszanej jest jej wyjątkowa lekkość. Waga 1m2 blachy wynosi ok. 4,5 kg. Dlatego tak lekkie pokrycie nie obciąża nadmiernie i nie narusza konstrukcji Twojego budynku.

 
 • Gont Blaszany Janosik - Blachotrapez

  Gont Blaszany JONOSIK - to nasza najnowsza propozycja produktowa - wyrób inowacyjny i jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnym designie. Punktem wyjścia dla projektantów był orginalny wzór gontu drewnianego - tradycyjnego pokrycia, na stałe wpisanego w przestrzeń architektury podhalańskiej, ale spotykanego w innych rejonach Polski. W efekcie prac powstał gont blaszany JANOSIK.

 • Blachodachówka Talia - Blachotrapez

  Blachodachówka Talia - Pragniemy Państwu zaprezentować nowy model blachodachówki w naszym firmowym portfolio. Produkt swoją nazwę „Talia” zawdzięcza wyjątkowo pięknej formie, która przywodzi na myśl sylwetkę kobiety. Piękny kształt i oryginalne przetłoczenie stwarzają duże możliwości plastyczne w kształtowaniu połaci dachowej.

 • Germania Simetric

  Blachodachówka Germania Simetric - Unikalne, potrójne przetłoczenia gwarantują większe usztywnienie blachy, zapewniając jednocześnie podatność na obróbkę plastyczną. Wyprofilowane naroża umożliwiają natomiast idealne dopasowanie do siebie arkuszy, czyniąc produkt prostym i wygodnym w obsłudze.

 • Germania

  Blachodachówka Germania sprawia, że Twój dach jest nie tylko piękny, a również wyjątkowo trwały i praktyczny. Jako innowacyjny i wyjątkowy produkt firmy BlachoTrapez, wyróżnia się on na tle pozostałych podwyższonym profilem i unikalnym...

 • Diament Plus

  Tradycyjny wzór Blachodachówki Diament Plus sprawia, że pokryte nią dachy prezentują się wyjątkowo szlachetnie. Model ten został zaprojektowany tak, aby idealnie przylegać i minimalizować ilość odpadu blachy. Montaż tej blachodachówki, dzięki jej dużej plastyczności, jest łatwy i bezproblemowy.

 • Diament Eco Plus

  Blachodachówka Diament Eco Plus wyróżnia się wyjątkową formą. Wysokość przetłoczenia wynosi 14mm. Podobnie jak wszystkie blachodachówki produkowane przez Blachotrapez, Diament Eco Plus charakteryzuje się dużą szerokością krycia rzeczywistego, które wynosi 1120mm na 1200mm blachodachówki.

 • Kingas

  Model Blachodachówki Kingas wyróżnia się efektownym wzorem przypominającym delikatne fale. Wysokość przetłoczenia uskoku dachówki wynosi 20mm. Szerokość krycia rzeczywistego blachodachówki Kingas to 1100mm na 1195mm szerokości produktu.

 • Kingas Eco Plus

  Model Blachodachówki Kingas Eco Plus to blachodachówka o mniejszym przetłoczeniu uskoku (14mm), dzięki czemu wyróżnia się wysokimi parametrami szerokości krycia rzeczywistego - 1195mm daje 1120mm krycia rzeczywistego dachu. Blachodachówka Kingas dzięki formie delikatnej fali doskonale prezentuje się na dachu.

 • Kingas 15

  Kingas 15 to blachodachówka o klasycznym wzorze delikatnej fali. Niewysokie przetłoczenia uskoku blachodachówki sprawiają, że jest bardzo plastycznym materiałem, a jej montaż nawet na najbardziej skomplikowanych konstrukcjach dachowych nie sprawia problemów. Szerokość krycia rzeczywistego to 1100mm pokrycia dachu na 1195mm blachodachówki, dzięki czemu model ten jest nie tylko praktyczny i efektowny, ale i ekonomiczny.

 • REVO

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt i wykonanie:   [silnik Quick.Cms]